احتمال حضور مهدی چمران در شورای شهر چقدر جدی است؟

به گزارش وبلاگ آمازون، یکی از اعضای شورای شهر تهران قهر نموده و می گوید می خواهد استعفا بدهد. در صورتی که استعفای حجت نظری از شورای شهر جدی باشد، مهدی چمران به عنوان اولین عضو علی البدل مجلس پایتخت به صحن علنی بازخواهد گشت.

احتمال حضور مهدی چمران در شورای شهر چقدر جدی است؟

به گزارش خبرآنلاین، در این رابطه رییس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه امروز (سه شنبه) هیاتی سه نفره با نظری مذاکره خواهند داشت درباره استعفای وی توضیحاتی ارائه کرد.

محسن هاشمی در سرانجام دویست و شصتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع وبلاگ آمازون در تشریح جزییات استعفای حجت نظری از شورای شهر تهران گفت: خبر استعفای اقای اعطا درست نیست و ایشان استعفا نداده اند، اما درباره استعفای اقای نظری اتفاق جدیدی نیافتاده؛ ایشان استعفا را دستی به من دادند و شاید بعدا آن را ثبت نموده اند.

وی اضافه نمود: هنگامی که استعفا به دست من می رسد من به هیات رییسه می دهم و قرار شد اقای امینی با ایشان مذاکراتی داشته باشند که گزارش آن را آقای امینی ارائه کردند و خواسته شد هیات دیگری به غیر از آقای امینی حدود 3 نفر با ایشان جلسه ای داشته باشند که این جلسه امروز برگزار خواهد شد.

وی تاکید نمود: ایشان قهر ننموده اند و استعفا داده اند و دو جلسه است که نیامده اند. این که استعفای رسمی جدید داده اند من هنوز ندیده ام به هرترتیب در این مورد آیین نامه داریم و بر اساس آن عمل خواهیم کرد در خصوص جلساتی هم که حضور ندارند می تواند مرخصی بگیرند. در هیات رییسه در جلسه بعدی یعنی روز یکشنبه در خصوص این موضوع تصمیم گیری می گردد و بر اساس آیین نامه عمل می کنیم.

لازم به ذکر است حجت نظری عضو حزب اعتماد ملی است و در حال حاضر در باشگاه ورزشی استقلال عضو هیات مدیره است. طبق قانون در صورتی که این عضو شورای شهر 6 جلسه بدون عذر موجه در شورا حاضر نگردد، اخراج خواهد شد، ولی در این باره، چون حجت نظری استعفا داده است، چاره ای برای اصلاحطلبان به جز قبولی استعفای او باقی نمی ماند.

منبع: فرارو

به "احتمال حضور مهدی چمران در شورای شهر چقدر جدی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال حضور مهدی چمران در شورای شهر چقدر جدی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید