اسیدپاشی برای تسویه حساب مالی

به گزارش وبلاگ آمازون، فردی که برای تسویه حساب مالی روی صورت دوستش اسید پاشیده بود، دستگیر شد.

اسیدپاشی برای تسویه حساب مالی

به گزارش، ساعت پایانی جمعه شب گذشته خبری مبنی بر وقوع اسیدپاشی روی فردی در حوالی چهارراه فتحی به کلانتری 149 امامزاده حسن اعلام شد و مأموران گشتی کلانتری به محل مراجعه کردند.

تحقیقات اولیه حاکی از این بود متهم که با دوستش اختلاف مالی داشت، جلوی منزلش با او قرار ملاقات می گذارد، اما بعد از درگیری شدید با او برای تسویه حساب مالی، اسیدی که از قبل تهیه کرده بود، به صورت دوستش می ریزد و از محل متواری می شود. با تماس شهروندان با اورژانس سریعا شخص مصدوم به نزدیک ترین بیمارستان انتقال می یابد و تحت درمان قرار می گیرد. با انعکاس نتیجه تحقیقات اجرا شده شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهم با هماهنگی های قضائی در دستور کار قرار گرفت. در ادامه مأموران کلانتری پیروز شدند مخفیگاه متهم را در کمتر از دو ساعت شناسایی کنند و تیمی از مأموران عملیات کلانتری برای دستگیری متهم به مخفیگاه او اعزام شدند. تیم اعزامی پیروز شدند متهم را که درحال فرار از پشت بام خانه بود، دستگیر کنند و به کلانتری برای تحقیقات تکمیلی انتقال دهند.

سرهنگ ایوب صالحی رئیس کلانتری 149 امامزاده حسن با اعلام این خبر گفت: متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

منبع: شهروند

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اسیدپاشی برای تسویه حساب مالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسیدپاشی برای تسویه حساب مالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید