اعلام جزییات ضبط مرحله دوم عصر جدید ، شرکت کنندگان تست کرونا می دهد

به گزارش وبلاگ آمازون، احسان علیخانی در گفتگویی زنده در فضای مجازی از شرایط ضبط مرحله دوم عصر جدید2 اطلاع داد و اینکه با توجه به پروتکل ها ماسک برای تماشاگران حاضر در استودیو اجباری شده است.

اعلام جزییات ضبط مرحله دوم عصر جدید ، شرکت کنندگان تست کرونا می دهد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ آمازون، جامعه این روز ها با تب دوباره ای از کرونا روبرو شده است که برنامه های تلویزیونی را هم ممکن است با تغییرات جدیدی روبرو کند. از جمله این برنامه که بر اساس پروتکل های جدید شرایط ویژه ای برای ضبط در نظر گرفته اند عصر جدید است که در حال حاضر مرحله دوم آن در حال ضبط است.

احسان علیخانی شب گذشته 17 تیرماه در گفتگویی زنده در فضای مجازی از ادامه ضبط مرحله دوم عصر جدید خبر هایی تازه داد و با اشاره به پروتکل های جدید از اجباری شدن استفاده از ماسک برای تماشاگران حاضر در استودیو گفت.

جزییات مرحله دوم عصر جدید

وی همچنین اطلاع داد که پخش این برنامه از شنبه هفته آینده شروع می گردد و گفت: در این مرحله داوران دیگر انتخابی ندارند و دو نفر در هر اجرا باقی می مانند که مردم می توانند انتخاب نمایند که چه کسی به نیمه نهایی می رود.

در این مرحله هر شب هم دو نفر با رای مردمی به نیمه نهایی راه می یابند که یک نفر را مردم انتخاب می نمایند. در نهایت 10 نفر توسط مردم و پنج نفر توسط داوران انتخاب می شوند.

ماسک برای تماشاگران عصر جدید اجباری شد

ضبط مرحله دوم عصر جدید از هفته پیش شروع شده و امروز چهارشنبه 18 تیرماه قرار است قسمت های سوم و چهارم ضبط گردد که با توجه به پروتکل های جدید سخت گیری ها در ضبط برنامه افزایش پیدا می نماید از جمله اینکه ماسک اجباری شده است. همچنین فاصله اجتماعی بیشتر شده است و با اینکه استودیو فصل دوم عصر جدید ظرفیت حدود 600 تا 700 نفری دارد با این حال از امروز حدود 150 شرکت نماینده به استودیو وارد می شوند.

با این حال علیخانی شب گذشته در پاسخ به سوالات مختلف مخاطبان این گفتگوی زنده مجازی که به حدود 260 هزار نفر می رسیدند، خاطرنشان کرد که اگر شرایط کرونا به همین منوال ادامه داشته باشد احتمالاً به ضبط بدون تماشاگر هم فکر خواهند کرد.

تست کرونا از شرکت نمایندگان عصر جدید

در این برنامه برای داوران هم نوعی ماسک تدارک دیده شده است که در هنگام نزدیک شدن به شرکت نماینده و دیگران استفاده خواهد شد.

در هر قسمت از ضبط برنامه عصر جدید از همه شرکت نماینده ها تست کرونا گرفته می گردد.

عوامل این برنامه با یکی از آزمایشگاه ها قرارداد بسته اند و برای این منظور اتاقی در لوکیشن این برنامه تدارک دیده شده است که تست کرونا گرفته می گردد و در کمتر از هشت ساعت جواب تست ها به دست عوامل می رسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعلام جزییات ضبط مرحله دوم عصر جدید ، شرکت کنندگان تست کرونا می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام جزییات ضبط مرحله دوم عصر جدید ، شرکت کنندگان تست کرونا می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید