امتحانات پایان ترم دانشگاه رازی از اول تیر به صورت غیرحضوری آغاز می شود

به گزارش وبلاگ آمازون، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: در صورتی که شرایط برای برگزاری حضوری امتحانات پایان ترم نیمسال دوم 99-98 دانشگاه رازی فراهم نباشد، این آزمون از اول تیر به صورت غیرحضوری برگزار می شود.

امتحانات پایان ترم دانشگاه رازی از اول تیر به صورت غیرحضوری آغاز می شود

علی سلیمی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه وبلاگ آمازون، در خصوص تغییرات تقویم آموزشی نیمسال دوم 99-98 دانشگاه گفت: در صورتی که شرایط برای برگزاری حضوری امتحانات خاتمه ترم نیمسال دوم 99-98 دانشگاه رازی فراهم نباشد، کلاس های آموزشی دانشجویان 22 خرداد 99 خاتمه می یابد.

سلیمی اضافه کرد: بر این اساس، کلاس های جبرانی و رفع اشکال دانشجویان نیز از 24 تا 29 خردادماه برگزار می شود و امتحانات خاتمه ترم دانشجویان از 1 تیر آغاز خواهند شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه ابراز کرد: بر این مبنا، امتحانات خاتمه ترم تحصیلی دانشگاه رازی در نیمسال دوم 99-98، 14 تیر خاتمه می یابد و آخرین مهلت ثبت نمره نیز 15 مرداد خواهد بود.

وی تاکید کرد: در صورتی که شرایط برای برگزاری حضوری امتحانات خاتمه ترم فراهم شود و ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزاری حضوری این آزمون را بلامانع اعلام کند، این آزمون حضوری برگزار می شود و تغییراتی در این تقویم آموزشی اعمال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امتحانات پایان ترم دانشگاه رازی از اول تیر به صورت غیرحضوری آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتحانات پایان ترم دانشگاه رازی از اول تیر به صورت غیرحضوری آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید