انتقاد عبدی از وزیر کشور؛ چرا همان آبان تعداد کشته ها اعلام نشد؟ ، محاسبه آمار کشته ها

به گزارش وبلاگ آمازون، عباس عبدی، تحلیلگر مسائل سیاسی و اجتماعی نوشت: چرا همان آبان ماه اعلام نشد، که این همه تبعات نداشته باشد؟ حالا که اعلام می گردد و البته کار خوبی هم هست، حداقل جبران مافات گردد و با اسم و رسم و تاریخ و محل واقعه و علت مرگ نیز اعلام شوند تا دیگر هیچ شائبه ای باقی نماند. اینطوری کسی نمی تواند ادعای دیگری داشته باشد.

انتقاد عبدی از وزیر کشور؛ چرا همان آبان تعداد کشته ها اعلام نشد؟ ، محاسبه آمار کشته ها

به گزارش وبلاگ آمازون، عباس عبدی، تحلیلگر مسائل سیاسی و اجتماعی در واکنش به صحبت های شب گذشته عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور درباره تعداد کشته شدگان آبان ماه نوشت: همین روزها تعداد کشته های آبان اعلام می گردد. حوادث غمباری رخ داد و حدود 40 یا 45 نفر یعنی حدود 20 درصد کشته شدگان، افرادی بودند که با سلاح هایی کشته شدند که سلاح سازمانی نبود و آنها شهید شدند.

فیلم | وزیر کشور مسئولیت قطع اینترنت در آبان ماه را پذیرفت

او در ادامه این مطلب تاکید نمود: چرا همین روزها؟ اگر 40 تا 45 نفر انان حدود 20 درصد شوند، یعنی 200 تا 225 نفر تعدادی است که می خواهید اعلام کنید. حالا اگر رقم را گِرد هم کنیم می گردد 250 نفر.

این تحلیلگر مسائل سیاسی و اجتماعی با انتقاد از دیر اعلام شدن تعداد کشته های آبان ماه مطرح نمود: فقط این نکته باقی می ماند که چرا همان ابان ماه اعلام نشد، که این همه تبعات نداشته باشد؟ حالا که اعلام می گردد و البته کار خوبی هم هست، حداقل جبران مافات گردد و با اسم و رسم و تاریخ و محل واقعه و علت مرگ نیز اعلام شوند تا دیگر هیچ شائبه ای باقی نماند. اینطوری کسی نمی تواند ادعای دیگری داشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "انتقاد عبدی از وزیر کشور؛ چرا همان آبان تعداد کشته ها اعلام نشد؟ ، محاسبه آمار کشته ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد عبدی از وزیر کشور؛ چرا همان آبان تعداد کشته ها اعلام نشد؟ ، محاسبه آمار کشته ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید