بازی پرسپولیس و سپاهان پنج شنبه در کمیته استیناف آنالیز می گردد

به گزارش وبلاگ آمازون، کمیته استیناف بازی پرسپولیس و سپاهان را پنج شنبه آنالیز می نماید.

بازی پرسپولیس و سپاهان پنج شنبه در کمیته استیناف آنالیز می گردد

به گزارش وبلاگ آمازون مدیر امور حقوقی پرسپولیس در گفت وگو با سایت رسمی این باشگاه ، درباره پرونده های حقوقی باشگاه در مجامع بین المللی اظهار کرد: فیفا رای صادره در پرونده نیلسون کوره آ را صادر و به باشگاه ابلاغ کرده است. باشگاه پرسپولیس پیش از این و در گذشته در دو مقطع متعهد شده بود که نسبت به اجرای توافق و تسویه مطالبات این بازیکن اقدام کند که این امر محقق نشد و در نهایت فیفا رای خود مبنی بر پرداخت 83 هزار دلار به این بازیکن را گفت. این رای مانند دیگر احکام قابل تجدید نظرخواهی است که بر این اساس، در مهلت قانونی نسبت به درخواست مشروح رای اقدام خواهد شد که پس از دریافت آن 21 روز فرصت برای ارسال لایحه وجود خواهد داشت.

مهدی خواجوند در تشریح آخرین شرایط حقوقی درباره استوکس نیز گفت: باشگاه پرسپولیس پیش از این در دو مرحله با ارسال نامه به این بازیکن و وکیل وی خواستار حضور او در ایران و شرکت در تمرینات و مسابقات طبق مفاد قرارداد شده بود که این بازیکن به بهانه های مختلف از این امر استنکاف کرده و از انجام تعهدات قراردادی خود سر باز زده است. در این ارتباط در روزهای گذشته نامه ای از وکیل این بازیکن دریافت شد که در جریان آن، استوکس ضمن تشکر از باشگاه به دلیل مرخصی که به وی داده شد(!)، 20 هزار دلار از دستمزد خود را نیز مطالبه کرده است.

به این ترتیب، ما پاسخ این نامه را طبق روال حقوقی ارسال خواهیم کرد و فرایند پیگیری قراردادی و حقوقی در ارتباط با معین شرایط این بازیکن نیز از سوی باشگاه پیگیری خواهد شد.

وی درباره اقدام باشگاه در پرونده بودیمیر ادامه داد: با توجه به این که مشروح رای را چندی پیش دریافت کردیم، لایحه برای استیناف خواهی در مهلت قانونی تنظیم شد. این لایحه دوشنبه با توجه به این که اقدامات اداری مربوط به آن نیز از سوی باشگاه اجرا شده است، برای فیفا ارسال می گردد.

مدیر امور حقوقی پرسپولیس درباره شرایط پرونده گابریل کالدرون و دستیاران وی اضافه نمود: در این موضوع، ما دعوای متقابلی را نسبت به آن ها ارائه کردیم. فیفا در روزهای گذشته طی نامه ای گفت؛ طرف مقابل، پاسخ های خود را در قالب لایحه ارائه کرده و پرونده جهت صدور حکم به هیات داوری ارجاع داده شده است.

مهدی خواجوند در پاسخ به این سوال که آیا معین است کمیته استیناف چه زمانی به پرونده بازی پرسپولیس و سپاهان از دور برگشت رقابت های لیگ برتر رسیدگی می نماید؟ توضیح داد: کمیته استیناف برای روز پنج شنبه تشکیل جلسه خواهد داد و از نمایندگان دو باشگاه نیز خواسته است در جلسه ای با این کمیته حضور پیدا نمایند.

البته به اعتقاد ما، حکم بدوی از سوی کمیته انضباطی، با توجه به مستندات، آیین نامه بازی ها، گزارش های داور و ناظر مسابقه، نمایندگان فدراسیون فوتبال و فرماندهان نیروی انتظامی و اظهارات خود مدیر عامل وقت سپاهان و بازیکنان و عوامل تیم به درستی صادر شد. این حکم جامعه فوتبال و افکار عمومی را هم قانع کردن کرد. محتویات این پرونده شامل گزارش های رسمی از مجموعه اتفاقات، مستندات و اظهارنظرهای انجام شده کاملا روشن و شفاف است.

  • بدهی 150 هزاردلاری پرسپولیس به یک طرفدار
منبع: همشهری آنلاین

به "بازی پرسپولیس و سپاهان پنج شنبه در کمیته استیناف آنالیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی پرسپولیس و سپاهان پنج شنبه در کمیته استیناف آنالیز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید