جباری: فوتبال ایران میراثی ندارد، مدیران کنونی بمانند، اوضاع بدتر می شود

به گزارش وبلاگ آمازون، مجتبی جباری می گوید عملکرد مدیرن فدراسیون فوتبال خوب نبوده و امیدوار است این بار یک نفر از دل جامعه فوتبال در انتخابات فدراسیون رای بیاورد.

جباری: فوتبال ایران میراثی ندارد، مدیران کنونی بمانند، اوضاع بدتر می شود

مجتبی جباری پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگو با وبلاگ آمازون درباره عملکرد فدراسیون قبلی فوتبال و انتخابات پیش روی این فدراسون اظهار کرد: به طور کلی فدراسیون فوتبال پیروز نبوده و نتوانسته بستری خوب و موثر برای فوتبال محیا کند برای پیشرفت فوتبال، پیشرفت تیم های پایه و برگزاری بهتر مسابقات. متاسفانه در این سال ها فوتبال پایه رشد خوبی نداشته و مشکلاتی بزرگی در مدیریت فوتبال وجود داشته است. مانند ماجرای قرارداد ویلتموس که اتفاق ناگواری را برای فوتبال ایران رقم زد.

وی ادامه داد: مدیران فدراسیون چیزی به عنوان میراث و یادگار باقی نگذاشته اند. آنها گروهی بودند که از یکدیگر حمایت می کردند و پست ها و موقعیت ها بین این افراد جابجا می شد. متاسفانه در این سال ها بخش هایی از فوتبال رها شده بود. مثل فوتبال پایه و رده های فوتبال ملی. مدیران قبلی اشتباهات زیادی داشتند و نتوانستند از پتانسیل ها به خوبی استفاده کنند، اگر مدیریت فوتبال این گونه است، همه می توانند در فدراسیون مدیر شوند.

جباری در خصوص احتمال انتخاب دوباره مدیران کنونی در انتخابات پیش رو گفت: اگر آنها باز هم انتخاب شوند نباید انتظار تغییر چندانی داشته باشیم. آنها نمی توانند پتانسیل ها را بشناسند و از کشورهای پیروز در این حوزه الگو بگیرند. مسئولان قبلی وقتی اشتباه می کردند فضا را طوری آماده می کردند که کسی متوجه اشتباه شان نشود. الان فوتبال مشکل دارد و جذابیت هایش را از دست داده و فکر میکنم اگر از روسای قبلی کسی در انتخابات فدراسیون انتخاب شود، شرایط بدتر می شود.

وی ادامه داد: ارتباطات نقش مهمی در انتخابات خواهد داشت، افرادی که در سال های قبل مسئولیت داشته اند، ارتباطات خوبی دارند و به هم وابسته هستند. اگر از هم حمایت کنند سر جای شان خواهند ماند و گرنه جایگاهی در آینده فوتبال نخواهند داشت.

جباری در خصوص حضور علی کریمی در انتخابات گفت: علی کریمی متفاوت تر از دیگران است. امیدوارم از ایشان حمایت شود و بتوانند انتخاب شوند. برای علی کریمی تجربه جدیدی است و تجربه آسانی هم نخواهد بود. امیدوارم با استفاده از مشاوره هایی که می گیرند و نفراتی که در کنارشان قرار خواهند داد بتوانند کم تجربیگی شان را در این عرصه را جبران کنند. به شخصه دوست دارم یک فرد فوتبالی انتخاب شود به شرطی که چیدمان نفرات درست باشد و از نظرات افراد با تجربه استفاده شود. امیدوارم علی کریمی رای بیاورد و این شانس را داشته باشد که وارد فدراسیون شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جباری: فوتبال ایران میراثی ندارد، مدیران کنونی بمانند، اوضاع بدتر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جباری: فوتبال ایران میراثی ندارد، مدیران کنونی بمانند، اوضاع بدتر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید