جزئیات آتش سوزی در مترو اکباتان ، حادثه مصدومی نداشت

به گزارش وبلاگ آمازون، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران جزئیات آتش سوزی در ایستگاه متروی اکباتان را تشریح کرد و گفت: خوشبختانه این حادثه هیچ مصدومی نداشت.

جزئیات آتش سوزی در مترو اکباتان ، حادثه مصدومی نداشت

به گزارش وبلاگ آمازون به نقل از خبرگزاری مهر، سید جلال ملکی اظهار کرد: ساعت 7:46 صبح امروز در رابطه با مشاهده دود در داخل تونل مترو حد فاصل بین ایستگاه اکباتان و ارم سبز با سامانه 115 آتش نشانی تهران تماس گرفته می شود.

وی ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله از سه ایستگاه به محل اعزام شدند و در کمتر از سه دقیقه در محل در حالت آماده باش حضور پیدا کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: در قسمتی از راستا ایستگاه اکباتان تا ارم سبز دود مشاهده شده بود که خوشبختانه قطار از آنجا عبور کرده و تمامی مسافران به سلامت از مترو خارج شدند.

ملکی گفت: مسافران بدون هیچ آسیب دیدگی از محل خارج شدند اما عوامل آتش نشانی برای پیدا کردن محل دود و ایمن سازی آن، در خط مترو هنوز حضور دارند.

وی در پایان گفت: عوامل مترو، اورژانس و آتش نشانی همچنان در محل هستند. خوشبختانه این حادثه تا الان مصدومیت و مورد خاصی نداشته است و اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام می شود.

منبع: جام جم آنلاین

به "جزئیات آتش سوزی در مترو اکباتان ، حادثه مصدومی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات آتش سوزی در مترو اکباتان ، حادثه مصدومی نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید