خبرنگاران انتخابات الکترونیکی احزاب و گروه های سیاسی غیرحضوری برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ آمازون، تهران- خبرنگاران- مدیرکل سیاسی وزارت کشور از برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی، انتخابات الکترونیکی احزاب و گروه های سیاسی اطلاع داد.

خبرنگاران انتخابات الکترونیکی احزاب و گروه های سیاسی غیرحضوری برگزار می گردد

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، حمید ملانوری با اعلام خبر ابلاغ دستورالعمل و الزامات مربوط به برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب و گروه های سیاسی و انجمن های اقلیت های دینی، گفت: پیرو محدودیت های ابلاغی از سوی ستاد ملی مدیریت مقابله با بیماری کرونا در مورد برگزاری اجتماعات انسانی، برگزاری جلسات، مجامع عمومی و انتخابات آنها غیر حضوری و با استفاده از ظرفیت های الکترونیکی انجام می گردد.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور توضیح داد: این تصمیم بعد از آنالیز های کارشناسی و جلسات متعدد با مرکز توسعه دولت الکترونیک و فناوری اطلاعات وزارت کشور اتخاذ شده است.

وی افزود: چارچوب دستورالعمل و شیوه نامه برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب و گروه های سیاسی و انجمن های اقلیت های دینی که مشتمل بر الزامات فرایندی و محتوایی برگزاری این نوع مجامع می باشد تدوین شده و آماده اجرا است.

ملانوری گفت: تا عادی شدن شرایط و برطرف محدودیت های برگزاری اجتماعات انسانی، این دستورالعمل مبنای برگزاری مجامع عمومی احزاب و گروه های سیاسی و انجمن های اقلیت های دینی خواهد بود.

براساس این گزارش، متن کامل دستورالعمل و الزامات مربوط به نحوه برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب و گروه های سیاسی و انجمن های اقلیتهای دینی در سایت وزارت کشور قابل دسترسی است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران انتخابات الکترونیکی احزاب و گروه های سیاسی غیرحضوری برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انتخابات الکترونیکی احزاب و گروه های سیاسی غیرحضوری برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید