خبرنگاران دانشگاه پیغام نور کاشان چهار هزار نفر دانش آموخته دارد

به گزارش وبلاگ آمازون، کاشان - خبرنگاران - رییس دانشگاه پیغام نور کاشان گفت: نزدیک به چهار هزار نفر در 2 دهه گذشته از این دانشگاه دانش آموخته شدند که 550 نفر آنان در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کردند.

خبرنگاران دانشگاه پیغام نور کاشان چهار هزار نفر دانش آموخته دارد

به گزارش وبلاگ آمازون، محمد حمیدی روز شنبه در نشست خبری، شمار دانشجویان دختر و پسر دانشگاه پیغام نور کاشان را 2 هزار و 200 نفر اعلام نمود و اضافه کرد: این دانشجویان در 22 رشته کارشناسی و چهار رشته و گرایش کارشناسی ارشد به تحصیل اشتغال دارند.

رییس دانشگاه پیغام نور کاشان با بیان اینکه 70 درصد دانشجویان این دانشگاه را دختران تشکیل می دهند، گفت: نزدیک به 95 درصد از دانشجویان این دانشگاه که به عنوان یکی از مرکزهای عظیم دانشگاهی استان اصفهان محسوب می گردد، بومی هستند.

به گفته وی، دانشگاه پیغام نور کاشان سال جاری به لحاظ جذب دانشجو در استان اصفهان رتبه دوم را کسب نموده است.

حمیدی یادآور شد: افزون بر 2 میلیارد و 300 میلیون ریال تسهیلات با سود 1.4 درصد در سال تحصیلی جاری به دانشجویان دانشگاه پیغام نور کاشان پرداخت شد که یک میلیارد آن از محل صندوق رفاه دانشجویان بود.

وی ادامه داد: فعالیت دانشگاه پیغام نور کاشان از سال 1381 با پذیرش 50 نفر دانشجو در رشته ادبیات فارسی شروع شد.

رییس دانشگاه پیغام نور کاشان خاطر نشان کرد: این دانشگاه اکنون دارای 6 نفر عضو هیات علمی و 35 نفر کارمند است که 80 درصد آنان دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر هستند.

حمیدی با بیان اینکه 180 نفر مدرس مدعو نیز با دانشگاه پیغام نور کاشان همکاری دارند، اضافه کرد: در این دانشگاه چهار تشکل دانشجویی و 11 انجمن علمی فعال است.

شهرستان کاشان با جمعیت بیش از 368 هزار نفر در فاصله نزدیک به 200 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دانشگاه پیغام نور کاشان چهار هزار نفر دانش آموخته دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دانشگاه پیغام نور کاشان چهار هزار نفر دانش آموخته دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید