داورزنی جوابگوی صغر سن باشد، با بازیکنان بزرگسال قهرمان جهان شدیم؟

به گزارش وبلاگ آمازون، اکبر نایینی در مصاحبه با خبرنگاران درباره موضوعات مطرح شده مبنی بر صغر سن بازیکنان تیم نوجوانان والیبال در دوران مدیریت محمدرضا داورزنی گفت: مصطفی کارخانه که هدایت تیم های نوجوانان و جوانان و مقام نایب قهرمانی نوجوانان جهان و سومی جوانان جهان را در کارنامه دارد به تازگی و پس از حدود پانزده سال در یک برنامه تلویزیونی گفت که والیبال در تمامی دوران از بازیکنان صغر سن در تیم های نوجوانان و جوانان استفاده کرده است.

داورزنی جوابگوی صغر سن باشد، با بازیکنان بزرگسال قهرمان جهان شدیم؟

پیشکسوت والیبال تاکید کرد: کارخانه مدعی شد با وجود صغر سن اما قهرمانی ها از زمان حضور او آغاز شد. با توجه به صحبت های کارخانه، پس در زمان مدیریت یزدانی خرم و داورزنی از بازیکنان صغر سن در تیم های نوجوانان و جوانان استفاده شده است.

نایینی سپس با کنایه گفت: از سال 2007 زمانی که داورزنی از سوارکاری برای معماری به والیبال آمد نخستین قهرمانی نوجوانان جهان در مکزیک را به دست آورد.

وی ادامه داد: چهارده سال از قهرمانی در مکزیک گذشته است و امروز یک سوال پیش می آید. بازیکنانی که در تیم نوجوانان قهرمان جهان در مکزیک شده اند امروز کجا هستند؟ به عکس قهرمانی و اسامی 12 بازیکن حاضر در قهرمانی نوجوانان جهان دقت کنید. اشکان درخشان، فرهاد سال افزون، گل محمد سخاوی، مجتبی غیاثی، فرهاد قائمی، ادریس دانشفر، امین رضوی، مجتبی شبان، علیرضا جدیدی، حامد باقرپور، تعیین رحیمی و ابراهیم چابکیان بازیکنان آن تیم بودند و مجتبی غیاثی هم به عنوان ارزشمندترین بازیکن جهان انتخاب شد.

نایینی گفت: اکنون داورزنی باید امروز پاسخگو باشد که آیا صحبت های کارخانه صحت دارد و ما با استفاده از بازیکنان بزرگسال قهرمان نوجوانان جهان شدیم؟ شاید به همین دلیل بیشتر این بازیکنان حتی به تیم ملی بزرگسالان هم راه پیدا نکردند چه برسد به اینکه با آنان بتوانیم در بزرگسالان هم قهرمان جهان بشویم. اگر این چنین نیست و این بازیکنان صغر سن نبوده اند، پس در نتیجه ضعف مدیریت خودش و کنار گذاشتن بزرگان و پیشکسوتان والیبال از فدراسیون باعث شده تا این نوجوانان قهرمان جهان نتوانند پیشرفت کنند تا در بزرگسالان جهان هم بتواند بر روی یکی از سکوهای قهرمانی قرار بگیرند.

کارشناس والیبال در انتها گفت: داورزنی در یکی از مصاحبه هایش گفته بود که اگر کسی برایش سئوالی پیش آمد، تماس بگیرد، بپرسد، توضیحات را بشنود و اگر قانع نشد هر تصمیمی که خواست بگیرد. پس داورزنی امروز پاسخگوی ابهامات باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "داورزنی جوابگوی صغر سن باشد، با بازیکنان بزرگسال قهرمان جهان شدیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی جوابگوی صغر سن باشد، با بازیکنان بزرگسال قهرمان جهان شدیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید