رد شکایت ترامپ برای حذف آرا پستی در پنسیلوانیا

به گزارش وبلاگ آمازون، خبرنگاران : یک قاضی فدرال بامداد یکشنبه (به وقت تهران) شکایت ستاد ترامپ که توسط رودی جولیانی وکیل وی برای حذف میلیون ها رأی پستی در پنسیلوانیا ارائه شده بود، رد کرد.

رد شکایت ترامپ برای حذف آرا پستی در پنسیلوانیا

به گزارش وبلاگ آمازون به نقل از فارس، در حالی که متحدان هم حزبی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به کوشش های وی برای دست بردن در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری این کشور پیوسته اند، شکایت ستاد انتخاباتی ترامپ در ایالت پنسیلوانیا با شکست روبرو شد.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، یک قاضی فدرال بامداد یکشنبه (به وقت تهران) شکایت ستاد ترامپ که توسط رودی جولیانی وکیل وی برای حذف میلیون ها رأی پستی در پنسیلوانیا ارائه شده بود، رد کرد.

بر این اساس، قاضی متیو بران، شکایت ستاد انتخاباتی ترامپ را مملو از استدلال های حقوقی ناروا و مخدوش و همچنین اتهامات سوداگرانه دانسته و با درخواست حذف آراء پستی در این ایالت مخالفت کرد.

در بیانیه قاضی بران آمده است: استدلال های حقوقی مخدوش و ناروا و همچنین اتهامات سوداگرانه بدون مدرک به این دادگاه ارائه شده است. در آمریکا، این [نوع شکایت] نمی تواند حتی یک رأی دهنده را [از حق رأی] محروم کند، چه برسد به اینکه تمام رأی دهندگان ششمین ایالت پرجمعیت کشور.

به نوشته وبگاه بلومبرگ، این قاضی سپس حکم کرد که مسئولان انتخاباتی پنسیلوانیا می توانند نتایج رأی گیری ریاست جمهوری در این ایالت را تایید نمایند، نتایجی که طبق ارزیابی رسانه های آمریکایی، جو بایدن را پیروز این ایالت نشان می دهد.

پیش از این، قاضی دیوان عالی ایالت آریزونا نیز آخرین پرونده مربوط به شکایات انتخاباتی در این ایالت را نیز رد و اظهار داشت رسیدگی به آن تغییری در نتیجه انتخابات ایجاد نمی کرد.

منبع: اقتصادنیوز

به "رد شکایت ترامپ برای حذف آرا پستی در پنسیلوانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد شکایت ترامپ برای حذف آرا پستی در پنسیلوانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید