زیرمجموعه های ایمیدرو به بورس می آیند

به گزارش وبلاگ آمازون، خبرنگاران: رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: چند شرکت زیرمجموعه ایمیدرو در حال آماده سازی برای وارد شدن به بورس است.

زیرمجموعه های ایمیدرو به بورس می آیند

به گزارش وبلاگ آمازون به نقل از ایسنا، خداداد غریب پور ظهر امروز (8 مردادماه) در جمع وبلاگ آمازون، با اشاره به ورود شرکت های دولتی به بورس، اظهار کرد: چند شرکت زیرمجموعه ایمیدرو در حال آماده سازی برای واردن شدن به بورس است.

وی با اشاره به لزوم استخراج مواد معدنی، اضافه کرد: اولویت ما استخراج مواد معدنی فلزات آهنی و غیرآهنی و نیز سنگ های زینتی در کشور است.

این مسئول با اشاره به اینکه بخشنامه صادره در حوزه گون کار اکتشافات را در حوزه معدنی در استان زنجان با چالش روبرو نموده است، ادامه داد: اولویت ما همزیستی با طبیعت و حفظ اکوسیستم در طبیعت است و همه باید مطیع قانون باشند.

غریب پور با اشاره به اینکه در بخش معدن اعتقاد به توسعه پایدار داریم، توضیح داد: 20 درصد کانی سنگ تولیدی معدن انگوران در استان زنجان استفاده و 80 درصد سنگ های استخراج شده توسط معدن انگوران به استان های دیگر ارسال می گردد.

معاون وزیر صمت در پاسخ به سئوالی در خصوص استفاده از عایدات معدن انگوران در توسعه منطقه ماه نشان، عنوان نمود: این موضوع جزو درخواست های مسئولان استان زنجان نیز بود.

وی گفت: بخشی از درآمدهای معدنی به حوزه های زیرساختی به ویژه راه تخصیص می یابد که در این زمینه با وزارت راه و شهرسازی همکاری داریم.

منبع: اقتصادنیوز

به "زیرمجموعه های ایمیدرو به بورس می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیرمجموعه های ایمیدرو به بورس می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید