سفارش های فروش سهام عدالت تا خاتمه شهریور ماه تسویه شده است

به گزارش وبلاگ آمازون، تهران (پانا) - مدیر نظارت بر نهادهای اقتصادی سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار داشت سفارش های فروش سهام عدالت تا انتها شهریور ماه تسویه شده است.

سفارش های فروش سهام عدالت تا خاتمه شهریور ماه تسویه شده است

به گزارش صدا و سیما، محمدرضا معتمد گفت: افرادی که درخواست فروش سهام عدالت را دادند، می توانند درخواست فروش سهام خود را حذف نمایند. سامانه های کارگزاری ها آمادگی دارند، بلافاصله بعداز درخواست عدم فروش سهام عدالت، فروش سهام را از سامانه خارج نمایند.

معتمد اضافه کرد: با توجه به اینکه اکنون درخواست فروش سهام عدالتی بین سپرده گذاری مرکزی و کارگزاری برخط شده است، سفارش مشتری در سامانه کارگزاری به شرکت سپرده گذاری مرکزی سریع اعلام می گردد.

وی در پاسخ به این سوال که شرکت سپرده گذاری مرکزی و کارگزاری ها به درخواست مشتریان پاسخ نمی دهند و سهام داران همچنان برای فروش سهام عدالت مشکل دارند، شرح داد: مسئله ای برای فروش سهام عدالت وجود ندارد، افرادی که سفارش فروش داده بودند تا سرانجام شهریور ماه تسویه شده است، مسئله ای در سفارشات مهرماه بود که با توجه به شرایط بازار قرار است تصمیم گیری گردد.

مدیر نظارت بر نهادهای اقتصادی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: برای جوابگوی بهترکارگزاری ها و شرکت سپرده گذاری، صدای مشتریان ضبط می گردد. اگر سهامداران با این دو شرکت تماس بگیرند و مسائل خود را بیان نمایند قطعاً پاسخ مناسب خواهند داد.

این مقام مسئول درباره صندوق های بازار گردانی در بازار سرمایه هم گفت: حدود 50 صندوق بازار گردانی در بازار وجود دارد و این صندوق ها توانایی بازار گردانی کل شرکت های بورسی را دارند. بیش از 200 شرکت بورسی به بورس تهران درخواست بازار گردانی دادند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سفارش های فروش سهام عدالت تا خاتمه شهریور ماه تسویه شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفارش های فروش سهام عدالت تا خاتمه شهریور ماه تسویه شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید