فال روزانه 19، 10، 1398

به گزارش وبلاگ آمازون، فال روزانه 98/10/19

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. دستاوردهای زیادی در زندگی داشته اید و در سالی که با تولدتان آغاز می شود، زمان آن فرا رسیده که به دستاوردهای بیشتری برسید و رؤیاهای تان را بر آورده کنید. شما انسان مهربان و شوخ طبعی هستید و هوش سرشاری دارید، به لطف این ویژگی ها اطرافیان اهمیت زیادی به شما می دهند و از آنجایی که تا به امروز از یاری به آشنایان دریغ نداشته اید، سال جاری با خیال راحت می توانید روی یاری دوستان و آشنایان حساب باز کنید. در فروردین ماه با افرادی برخورد می کنید که نظرهای مساعدی به شما ندارند و چوب لای چرخ تان می گذارند. در برخورد با این افراد سخت نگیرید و با شوخ طبعی و مهربانی به آنها ثابت کنید که به رغم اشکال تراشی هایی که برای شما انجام می دهند، راه خود را پیدا خواهید کرد. اردیبهشت و خرداد سال آینده، ماه های تلاش و تلاش شما به حساب می آیند در این ماه ها لحظه ای از تلاش دست بر ندارید و مسائل را با یاری به کوله بار تجربه ای که اندوخته اید، یکی پس ازدیگری پشت سر بگذارید. فرصت های موفقیت آمیزی در تیر ماه سال آینده انتظار شما را می کشد، به همین دلیل در این ماه دقت بیشتری به اوضاع اطراف داشته باشید و موقعیت ها را مغتنم بدانید. مهر ماه سالی که در پیش دارید زمان استراحت شما است و در این ماه کارها به روال معمولی باز می شود و فراغتی حاصل می شود. این شرایط را به فال نیک بگیرید و به مسافرت و تفریح مشغول شوید. در آبان ماه سال آینده با فرد سرشناسی دیدار می کنید و مجذوب شخصیت این فرد خواهید شد، تا می توانید از این فرد چیزهای جدید یاد بگیرید و اطلاعات و دانش خود را افزایش دهید. سالی که با مهربانی و تلاش آغاز نموده اید را به گونه ای به خاتمه برسانید که در خاتمه سال، دل کسی را نیازرده باشید و موفقیت های شما نسبت به سال گذشته دوچندان شده باشد.

اعتماد به نفس سرشاری دارد و به لطف این روحیه، مسائلی که امروز سر راه تان سبز می شود را به راحتی از سر راه برخواهید داشت. پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده اید را خرج خرید خوراکی های ناسالم و تفریحات مضر می کنید و نه تنها سلامی تان را به خطر انداخته اید، بلکه زیاده روی در ولخرجی، شرایط اقتصادی شما را به خطر انداخته است. این سبک زندگی را از همین امروز تغییر دهید و خرج های تان را متعادل کنید. امروز از صبح که از خواب بلند شده اید، احساس تنهایی می کنید و دل تان می خواهد با کسی صحبت کنید. برای رهایی از تنهایی با یکی از اعضای خانواده که رابطه نزدیکی با ایشان دارید گفت و گو کنید. امروز محتمل است حرف ناشایستی از دهان شما بیرون آید و همسر یا عشق زندگی تان از این حرف دلخور شود. در نتیجه حواس تان به حرف هایی که می زنید باشد و سخنی به غیر از عشق و محبت به عشق زندگی تان نگویید. مواظب سلامت اعضای خانواده نیستید و شرایط سلامت پدر یا مادرتان در خطر افتاده و اگر به آنها رسیدگی نکنید، به بستر بیماری می افتند.

فال روزانه 19، 10، 1398

امروز بعدازظهر قرار است به همراه دوستان یا اعضای خانواده بیرون بروید و گشتی در بازار داشته باشید. در این گشت و گذار برای خرید و ولخرجی وسوسه نشوید و تا می توانید پول های تان را برای آینده پس انداز کنید. اطلاعات شخصی و رازهای زندگی خود را با هر کس و ناکسی در میان می گذارید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فردی غیرقابل اطمینان تبدیل کند، از همین امروز تصمیم بگیرید که سفره دل تان را پیش هر کسی باز نکنید. امروز ایده بکر و سودآوری به ذهن شما خطور می نماید. این ایده را دست کم نگیرید و در اولین فرصت شرایط اجرای آن را فراهم کنید، مطمئن باشید سود چشمگیری از اجرای این ایده روانه حساب های بانکی شما خواهد شد. انسان فروتنی هستید و کارهای خوبی که انجام می دهید را به رخ دیگران نمی کشید. این روحیه را ادامه دهید و به خاطر داشته باشید که نتیجه کارهای خوب خود را خواهید دید. روز بسیار خوب و عاشقانه ای را با همسر یا عشق زندگی تان تجربه خواهید کرد.

روز خوبی را آغاز نموده اید و امروز بهترین روز برای گشت و تفریح در دشت و دمن است. این فرصت را به فال نیک بگیرید و با خوشگذارنی در طبیعت، خوشی امروز را تکمیل کنید. امروز یکی از دوستان پیشنهاد خوبی برای گسترش کسب و کار به شما می دهد، این پیشنهاد را به کار ببندید و خودتان را مهمان سودچشمگیری کنید. یکی از دوستان یا آشنایان که در غربت زندگی می نماید، امروز با شما تماس می گیرد و از دلتنگی بیرون می آیید. دقت زیادی در انجام کارها ندارید و با سرسری دریافت کارها، اشتباه های زیادی در کارهای تان تجربه می کنید. از امروز تصمیم بگیرید که کارها را با دقت بیشتری انجام دهید و زندگی را جدی تر بگیرید. اهل استعمال دخانیات یا خوراکی های مضر هستید، قبل از اینکه این شیوه زندگی، سلامت شما را به خطر بیاندازد، استعمال دخانیات را کنار بگذارید. همسر یا عشق زندگی تان برنامه های خاصی برای امروز شما ترتیب داده است و میخواهد امروز را به یکی از عاشقانه ترین روزهای زندگی تان تبدیل کند.

احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و فردی وجود دارد، در این مشاجره کوتاه بیایید، چرا که اگر دعوای میان شما و این فرد بالا بگیرد، کسی برای یاری به شما حاضر نخواهد شد و مجبور هستید به تنهایی قائله را ختم کنید. قرارداد کاری یا معامله مهمی را در پیش دارید، این قرارداد را امضا کنید و مطمئن باشید که در آینده از محل این قرارداد سود سرشاری نصیب شما خواهد شد. اختیاری بر مال و دارایی های خود ندارید و یکی از اطرافیان یا نزدیکان پول های شما را بدون اجازه تان خرج می نماید. اجازه ادامه چنین شرایطی را ندهید و از امروز به بعد عنان حساب های اقتصادی خود را در اختیار بگیرید. تلا ش های زیادی در زندگی انجام داده اید و امروز اهل منزل یا همکاران متوجه زحمت های شما می شوند و از شما قدردانی خواهند کرد. امروز از صبح با فکرهای مشوش و ناراحت نماینده از خواب بلند شده اید و این فکرها تمرکز شما را بر هم زده است. اجازه ندهید، خواب های پریشان دیشب، روز شما را خراب کند و با بیرون کردن این فکرها از ذهن خود، روزی خوش و توأم با موفقیت را آغاز کنید.

روزی که آغاز نموده را با حواس جمع به خاتمه برسانید چرا که محتمل است در محل کار یا منزل اشتباهی از شما سر بزند و از بابت این اشتباه، ضرر هنگفتی را متحمل شوید. همسر یا عشق زندگی تان امروز ثابت می نماید که اهمیت خاصی به شما می دهد و شریک شادی و غم های شما است. دستی در هنر یا موسیقی دارید، اما استعداد خود را به اطرافیان ثابت ننموده اید و کسی قدر هنر شما را نمی داند، امروز موقعیتی برای شکوفایی استعداد شما فراهم می گردد. از این موقعیت نهایت استفاده را ببرید و به اطرافیان ثابت کنید که ید طولایی در هنر دارید. امروز مهمان ناخوانده ای به شما سر می زند و مدتی را با این مهمان به یادآوری خاطره های خوش گذشته سپری خواهید کرد.

روز را با نگرانی و اضطراب شرع نموده اید و دلواپس آینده هستید، ریشه این نگرانی در نداشتن برنامه برای آینده نهفته است و امروز با ترسیم برنامه ای دقیق و اجرایی، آینده ای روشن را برای خودتان رقم بزنید و از شر نگرانی و اضطراب خلاص شوید. به همراه دوستان یا اعزای خانواده، راهی سفری تفریحی هستید. در این سفر به شما حسابی خوش خواهد گذشت و به لحاظ اقتصادی نیز با مسئله ای روبرو نخواهید شد. روز حساسی را آغاز نموده اید و احتمال اینکه سارق به اموال شما بزند، یا اینکه با حواس پرتی، یکی از اموال گران قیمت خود را گم کنید وجود دارد، در چنین روزهایی بهتر است شش دانگ حواس تان را جمع کنید و مال و اموال تان را دو دستی بچسبید.

در بستر بیماری گرفتار هستید اما قصدی برای مراجعه به پزشک ندارید و می خواهید با خود درمانی خودتان را معالجه کنید. این رویکرد نه تنها حال شما را بهتر نمی نماید، بلکه احتمال وخامت حال شما را افزایش می دهد. در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنید و داروهایی که دکتر تجویز می نماید را استفاده نمایید. امروز محتمل است مشاجره ای میان شما و فردی که خاطر او برای شما عزیز است در بگیرید. از این مشاجره برحذر باشید و اجازه ندهید میان شما و دوست تان دلخوری ایجاد گردد. امروز فرصتی را برای خانواده کنار بگذارید و با محبت به اعضای خانواده به آنها ثابت کنید که همواره در کنارشان هستید. همسر یا عشق زندگی تان امروز کار ناخوشایندی انجام می دهد و برای انجام این کار شما را دلخور و ناراحت می نماید. اجازه ندهید این دلخوری به کینه تبدیل گردد و در اولین فرصت دلیل انجام این کار ناشایست را از عشق زندگی تان جویا شوید. امروز شغلی پاره وقت به شما پیشنهاد می گردد، این شغل را با کمال میل قبول کنید و مطمئن باشید حضور در این شغل، درهای جدیدی از موفقیت را پیش روی شما باز می نماید.

انسان بدبینی هستید و این روحیه اعتمادبه نفس شما را پایین آورده است، از امروز تصمیم بگیرید با کنار گذاشتن افکار منفی، انگیزه بیشتری برای مقابله با مسائل داشته باشید و به راحتی میدان را خالی نکنید. رفتارهای همسر یا عشق زندگی تان را زیر نظر گرفته اید و به وفاداری وی شک دارید. قبل از اینکه این افکار شما را از درون تخریب کند، در اولین فرصت ممکن شک خود را با عشق زندگی تان درمیان بگذارید و تکلیف تان را یک بار برای همواره روشن کنید. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را آغاز نموده اید و امروز پولی خوبی به دست شما می رسد، اما بهتر است تمام این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید. اهمیتی به ظاهر و رخت و لباس خود نمی دهید و این شرایط شما را به فردی بدلباس تبدیل نموده است. امروز فرصتی را برای خرید چند دست لباس شیک و جذاب کنار بگذارید و تا می توانید خوش تیپ کنید.انسان اجتماعی و مردم داری هستید و از بودن در کنار دیگران لذت می برید، امروز فرصتی دست می دهد که ارتباطات بیشتری با دوستان و آشنایان داشته باشید. این فرصت را غنیمت بدانید و تا می توانید خوش بگذرانید. پولی به دست تان رسیده است و به دنبال راه حلی برای سرمایه گذاری میگردید، پیشنهاد می کنیم این پول را در بازار ملک و مستغلات سرمایه گذاری کنید چرا که پس از گذشت مدتی، سود سرشاری از این سرمایه گذاری نصیب شما خواهد شد. همسر یا عشق زندگی تان امروز یاد روزهای اول عاشقی تان افتاده و خاطره های خوش این روزها را در دل شما زنده خواهد نمود. برای نظر اطرافیان اهمیتی قائل نیستید و اهل خانواده از کارهای خودسرانه شما به تنگ آمده اند. قبل از اینکه بیشتر از این زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کنید، این روحیه را کنار بگذارید و برای انجام کارهای مهم، حتماً تصمیم و نظر اهل خانواده و اطرافیان را جویا شوید.

امروز یکی از دوستان از شما درخواست پولی را دارد، از آنجایی که شرایط اقتصادی باثباتی ندارید به درخواست این دوست پاسخ منفی بدهید چرا که پول دادن به این فرد، اندوخته شما را کاهش می دهد و در آینده به این پول احتیاج پیدا خواهید کرد. روز شلوغی را آغاز نموده اید و استرس و نگرانی لحظه ای شما را رها نمی نماید. برای رهایی از این نگرانی ها روی اعضای خانواده حساب باز کنید و با به اشتراک گذاشتن مسائل خود با اهل منزل، بار غم ها و نگرانی های تان را سبک کنید. مدت زیادی که کار مهم را آغاز نموده اید، اما این کار به خاتمه نمی رسد و دائم گره در کارتان می افتد، غم به دل تان راه ندهید چرا که تا خاتمه این کار مهم، فاصله چندانی ندارید و در آینده ای نزدیک این کار به خاتمه خواهد رسید. همسر یا عشق زندگی تان تکیه گاه محکمی برای شما در برابر مسائل است و امروز به شما ثابت می نماید که هرگز شما را در برابر مسائل تنها نخواهد گذاشت.

تا خرخره در قرض و قسط فرو رفته اید و راهی برای رهایی از مسائل اقتصادی پیدا نمی کنید، امروز از جایی که حتی فکرش را نمی کنید پولی فراهم می گردد تا قسط های عقب افتاده را پرداخت کنید. به لحاظ کاری انسان سخت کوش و کوشش گری هستید و کارها را در کمترین زمان ممکن انجام می دهید. این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید با پشتکار، در آینده یک سروگردن بالاتر از همقطاران تان قرار خواهید گرفت. همسر یا عشق زندگی تان سرناسازگاری با شما دارد و رفتار او روزبه روز بدتر می گردد، قبل از اینکه این رفتار فاصله ای عمیق میان شما ایجاد کند، با همسر یا عشق زندگی تان صحبت کنید و دلیل این رفتار را جویا شوید.

مدت ها است که به خود وعده داده اید با ثبت نام در باشگاه ورزشی، روزانه ورزش کنید و سلامت جسمی خود را بهبود ببخشید، امروز شرایط خوبی برای ثبت نام باشگاه ورزشی مهیا می گردد. به لطف این موقعیت، سلامت جسمی و روحی خود را تضمین کنید. در حال حاضر به لحاظ اقتصادی مسئله ای ندارید، اما بهتر است بی گدار به خرج ندهید و هزینه های غیرضروری را کنار بگذارید، در غیر این صورت احتمال وقوع گرفتاری های اقتصادی در آینده بسیار است. میان اعضای خانواده مشاجره ای در گرفته است و در این مشاجره دخالتی ندارید، مطمئن باشید بدون دخالت شما این مشاجره ختم به خیر نمی گردد و با پادرمیانی و وساطت، قائله را به خاتمه برسانید. در محل کار به دستاورد مهمی رسیده اید و همکاران امروز از شما قدردانی می نمایند. مدتی است که خبری از عظیم ترهای فامیل ندارید و این شرایط زمینه دلخوری آنها را فراهم نموده است، در اولین فرصت سری به عظیم ترهای خانواده بزنید و از آنها دلجویی کنید.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 19، 10، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 19، 10، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید