لارگانی: هیئت رئیسه مجلس متخلف نیست ، عضویت نمایندگان در کمیسیون ها براساس آئین نامه داخلی

به گزارش وبلاگ آمازون، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: تخلفی از سوی هیئت رئیسه مجلس مبنی بر چینش اعضا در کمیسیون ها صورت نگرفته است و هیئت رئیسه مجلس طبق آئین نامه داخلی مجلس عمل نموده است.

لارگانی: هیئت رئیسه مجلس متخلف نیست ، عضویت نمایندگان در کمیسیون ها براساس آئین نامه داخلی

ناصر موسوی لارگانی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در تبادل نظر با خبرنگار پارلمانی وبلاگ آمازون، گفت: تخلفی از سوی هیئت رئیسه مجلس مبنی بر چینش اعضا در کمیسیون ها صورت نگرفته است و هیئت رئیسه مجلس طبق آئین نامه داخلی عمل نموده است.

وی ادامه داد: بعضی از نمایندگان نباید حواشی برای مجلس یازدهم درست نمایند، زیرا این مجلس با هزار امید رای دهندگان برای سر و سامان دادن به شرایط موجود تشکیل شده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه عضویت نمایندگان در کمیسیون ها براساس آئین نامه داخلی مجلس که توسط مجالس گذشته مصوب شده بود صورت گرفته است، گفت: علت اصرار نمایندگان تعیین نیست که چرا علاقه زیادی به عضویت در بعضی کمیسیون ها دارند. بعضی نمایندگانی که تحصیلاتشان مرتبط با کمیسیون ها است در اولویت هستند نه افرادی که در دوره قبل در آن کمیسیون حضور داشته یا حوزه انتخابیه شان در آن حیطه است.

لارگانی بیان داشت: اولویت امروز کشور مسائل مالی، معیشت و مسکن است که مجلس باید تمام تمرکزش را بر روی آن ها بگذارد و در جهت سر و سامان دادن به آن ها حرکت کند.

وی اضافه نمود: ما به نمایندگان حق می دهیم که استیضاح هیئت رئیسه مجلس را دنبال نمایند، زیرا حق هر نماینده است و هیئت رئیسه طبق آئین نامه داخلی این مورد را به کمیسیون آئین نامه و همچنین تحقیق ارجاع می دهد تا طبق روال معمولی مجلس پیگیری گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "لارگانی: هیئت رئیسه مجلس متخلف نیست ، عضویت نمایندگان در کمیسیون ها براساس آئین نامه داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لارگانی: هیئت رئیسه مجلس متخلف نیست ، عضویت نمایندگان در کمیسیون ها براساس آئین نامه داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید