نصرتی: بازیکنان تیم ملی می گفتند ویلموتس چنگی به دل نمی زند، کسانی که با او قرارداد بسته اند باید بازخواست شوند

به گزارش وبلاگ آمازون، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: قرارداد فدراسیون فوتبال با ویلموتس طوری بسته شده که این شاعبه به وجود می آید شاید همه چیز هماهنگ شده باشد.

نصرتی: بازیکنان تیم ملی می گفتند ویلموتس چنگی به دل نمی زند، کسانی که با او قرارداد بسته اند باید بازخواست شوند

محمد نصرتی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آمازون, درباره حواشی قرارداد مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران, گفت: واقعاً جای تأسف دارد که این قرارداد با ویلموتس امضا شده است. تاج این همه گفت که ما از قرارداد کی روش درس گرفته ایم و حالا فهمیده ایم که باید چگونه قرارداد ببندیم، ولی باز هم به مشکل خوردیم. متأسفانه و با وجود مسائلی که شکل گرفته است، تاج با لحنی خودخواهانه صحبت می نماید که انگار بهترین قرارداد را بسته اند! الان بیشتر از دو میلیون یورو فقط برای چهار بازی به ویلموتس پرداخت شده است که واقعاً جای تأسف دارد. در این باره هیچ چیزی نمی توان گفت.

وی با بیان اینکه وقتی اشراف به بحث حقوق بین الملل ندارید, باید یک نفر را استخدام کنید که کنارتان باشد، خاطر نشان کرد: الان با این شرایط که قرارداد بسته شده است, این شائبه به وجود می آید که شاید همه چیز هماهنگ شده باشد. شاید ویلموتس و وکیلش با کسانی که این قراداد را بسته اند و واسطه هستند, همه هماهنگ بوده اند تا کار به اینجا برسد! همه مسائل اقتصادی مان را می دانستند که واریز پول برای ما مشکل دارد و اگر در زمان مقرر پرداخت نداشته باشیم باید چند برابر از سوی فیفا جریمه شویم. با این وجود قرارداد امضا شده است، شاید برای اینکه در نهایت پول بین آنها تقسیم شود. دقیقاً الان این شائبه وجود دارد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران, تأکید کرد: من می گویم اگر اطلاعات و علم بستن قرارداد بین المللی را ندارید, چرا قرارداد می بندید؟ واقعاً به جز تأسف چیز دیگری نمی تواند گفت. این مربی از لحاط فنی هم آنچنان چنگی به دل نمی زد و وقتی با چند بازیکن تیم ملی که در تماس بودم, آنها می گفتند که تمرینات خیلی خاص و به روزی در این مدت وجود نداشته است. گفته می شود ویلموتس معمار نسل طلایی فوتبال بلژیک بوده است, اما می دانیم که رخ دادن این اتفاق فقط به مربی بر نمی شود. این یک چیز طبیعی است و همواره بازیکنان جدیدی به سطح اول هر کشور معرفی می شوند. این در همه جای جهان وجود دارد و بستگی به فرهنگ ورزش هر جا دارد. الان در کشور ما ایجاد یک نسل طلایی کشتی, خیلی به یک مربی بر نمی شود و در همه جای کشور برای این کار کوشش می شود.

نصرتی راجع به اینکه گفته می شود قرار است, نهاد های نظارتی به موضوع قراداد ویلموتس ورود نمایند, گفت: این کار درستی است. کسانی که این قراداد را بسته اند باید بازخواست شوند و به مردم شرح بدهند. من در برنامه تلویزیونی که تاج حضور داشت, اصلاً قانع نشدم. باید شرح کامل و شفاف داده شود, نه اینکه جواب ها مبهم باشد.

سرمربی تیم فوتبال گل ریحان درباره شرایط این تیم و آمادگی اش برای حضور در مسابقات لیگ دسته اول, اشاره نمود: یک هفته ای است که تمرینات را آغاز کردیم. تست کرونای چند نفر از اعضای تیم مثبت بوده و دیروز (شنبه) هم تست دیگری گرفته شد. باشگاه با اینکه شرایط بهتری پیدا نموده، اما هنوز دارای مسائل است. هنوز درگیر بعضی مسائل هستیم، اما با این حال بازیکنان جوانمردی می نمایند و با شرف ادامه می دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نصرتی: بازیکنان تیم ملی می گفتند ویلموتس چنگی به دل نمی زند، کسانی که با او قرارداد بسته اند باید بازخواست شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصرتی: بازیکنان تیم ملی می گفتند ویلموتس چنگی به دل نمی زند، کسانی که با او قرارداد بسته اند باید بازخواست شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید