پاسخ واعظی به منتقدان روحانی: نوبت خودتان هم می گردد

به گزارش وبلاگ آمازون، رئیس دفتر رئیس جمهور خطاب به منتقدان دولت گفت: اگر می خواهید، کار تبلیغاتی و انتخاباتی کنید و سفر بروید، ولی این که در سفر، فقط شعار دهید و کار تبلیغاتی کنید و بگوئید فقط ما می توانیم کار انجام بدهیم، مردم می دانند که شما قبلا سرکار بودید و قبلا هم مسئولیت داشتید، ولی هیچ کدام از این کار ها را نتوانستید، انجام بدهید.

پاسخ واعظی به منتقدان روحانی: نوبت خودتان هم می گردد

به گزارش برنا، محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور در رابطه با توهین و بی احترامی ها از تریبون های مختلف به رئیس جمهور گفت: افرادی که بی اخلاقی انجام می دهند و بعضی دیگر هم در این بین سکوت می نمایند، باید بدانند این بی اخلاقی ها تنها به رئیس جمهور نیست بعدا نوبت خودشان هم می گردد. متاسفانه عده ای رقابت های تبلیغاتی و انتخاباتی را برای سال 1400 خیلی زود آغاز کردند و در این بین، مردم ضرر می نمایند. اجازه دهید کشور را اداره و مسائل مردم را حل کنیم.

واعظی ادامه داد: اگر می خواهید، کار تبلیغاتی و انتخاباتی کنید و سفر بروید، ولی این که در سفر، فقط شعار دهید و کار تبلیغاتی کنید و بگویید فقط ما می توانیم کار انجام بدهیم، مردم می دانند که شما قبلا سرکار بودید و قبلا هم مسئولیت داشتید، ولی هیچ کدام از این کار ها را نتوانستید، انجام بدهید؛ مدعیان امروز، عملکردی روشن دارند. نمی خواهیم وارد این مقولات شویم.

رئیس دفتر رئیس جمهور خطاب به منتقدان اعلام کرد: شورای نگهبان، قانونی برای انتخابات ریاست جمهوری معین نموده است بنابراین در آن موقع تبلیغات خود را آغاز نمایند و از حالا از سمت ها و صندلی های خود، برای تبلیغات استفاده ننمایند.

او در پاسخ به این سوال که آیا چنین هجمه هایی در دولت های قبل هم سابقه داشته است، گفت: خیر آنقدر سابقه نداشته است.

منبع: فرارو

به "پاسخ واعظی به منتقدان روحانی: نوبت خودتان هم می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ واعظی به منتقدان روحانی: نوبت خودتان هم می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید