پیشنهاد یک فعال عرصه گردشگری؛ نیمه دوم خرداد سفر کنید

به گزارش وبلاگ آمازون، یک فعال عرصه گردشگری پیشنهاد کرد مردم در نیمه دوم خرداد ماه به سفر بروند.

پیشنهاد یک فعال عرصه گردشگری؛ نیمه دوم خرداد سفر کنید

بهترین تجربه سفر را به سفر به کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

سید احمد سید علیزاده مدرس و راهنمای گردشگری، به خبرنگار ، گفت: از 20 روز پیش تماس های زیادی برای درخواست سفر با من گرفته شد، اما راضی به دریافت هزینه و برگزاری تور گردشگری نشدم؛ وجدانم اجازه چنین کاری را نداد. البته به کسی پیشنهاد نکردم که در تعطیلات اخیر به سفر نرود؛ چرا که این امر به شرایط شهر ی، جوّی و آب و هوایی آن ها بستگی دارد.

او افزود: اما در کل پیشنهاد می کنم مردم نیمه دوم خرداد ماه به سفر بروند. میراث فرهنگی فعالیت هتل ها و رستوران ها را مجاز کرده اما باید توجه کرد که شیوع ویروس کرونا و محدودیت های پس از آن، میزان درآمد اقشار مختلف جامعه در ماه های اخیر را تحت تأثیر قرار داده است.

این راهنمای ایرانگردی و جهانگردی بیان نمود: هم اکنون برخی افراد برای طبیعت گردی با من تماس می گیرند و من به آن ها پیشنهاد می دهم که به صورت شخصی طبیعت گردی کنند و سفر گروهی را به آن ها پیشنهاد نمی دهم؛ زیرا اگر یک نفر از افراد گروه ناقل ویروس کرونا باشد، سفر گروه تبعات بدی در پی خواهد داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پیشنهاد یک فعال عرصه گردشگری؛ نیمه دوم خرداد سفر کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد یک فعال عرصه گردشگری؛ نیمه دوم خرداد سفر کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید