کسب جایزه ویژه پروفسور حسابی در جشنواره پایان نامه های برتر ایران

به گزارش وبلاگ آمازون، رساله دوره دکتری عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان برگزیده نهایی جشنواره پایان نامه های برتر ایران-جایزه ویژه پروفسور حسابی(دوره سوم) در محور پایان نامه های دانشگاهی شد.

کسب جایزه ویژه پروفسور حسابی در جشنواره پایان نامه های برتر ایران

به گزارش خبرنگار خبرگزاری وبلاگ آمازون از زاهدان، رساله دوره دکتری سمانه سلیمی نخستین دانش آموخته دکتری مدیریت آموزشی دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز، برگزیده نهایی جشنواره پایان نامه های برتر ایران-جایزه ویژه پروفسور حسابی(دوره سوم) در محور پایان نامه های دانشگاهی شد.

سلیمی در این رابطه بیان نمود: به عنوان نخستین دانش آموخته دوره دکتری مدیریت آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز، رساله دکتری خود را با راهنمایی دکتر عبدالله پارسا و دکتر یدالله مهرعلی زاده با عنوان ارائه نقشه مفهومی برای برنامه ریزی راهبردی دانشگاه شهید چمران اهواز در بهمن 97 به اتمام رساندم.

وی اضافه نمود: این رساله دارای نوآوری هایی است که برای نخستین مرتبه در ایران در این رساله به تدوین نقشه مفهومی برای برنامه ریزی راهبردی دانشگاه با بهره گیری از روش پژوهش آمیخته (کیفی-کمی و کیفی) انجام گرفته است.

این محقق دانشگاهی اظهار امیدواری کرد که محققان و علاقه مندان به حوزه برنامه ریزی راهبردی از نتایج حاصل از این رساله که در قالب سه مقاله علمی و پژوهشی و کتاب در دست تدوین است بهره مند شوند.

به گزارش وبلاگ آمازون، از تلاش های سمانه سلیمی با اهدا لوح از سوی دکتر حامد شاکریان دبیر جشنواره پایان نامه های برتر ایران و جایزه ویژه پروفسور حسابی قدردانی شد.

4117/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "کسب جایزه ویژه پروفسور حسابی در جشنواره پایان نامه های برتر ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب جایزه ویژه پروفسور حسابی در جشنواره پایان نامه های برتر ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید