کوشنر: به طور جدی پیگیر برگرداندن تحریم ها علیه ایران هستیم

به گزارش وبلاگ آمازون، فارس نوشت: جارد کوشنر، داماد و مشاور دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای سه شنبه گفته دولت این کشور مجدانه تلاش برای بازگرداندن قطعنامه های تحریمی شورای امنیت سازمان ملل متحد علیه ایران را پیگیری می کند.

کوشنر: به طور جدی پیگیر برگرداندن تحریم ها علیه ایران هستیم

کوشنر که در امارات حضور دارد در مصاحبه با پایگاه نشنال ادعاها علیه ایران را تکرار کرد و گفت: اگر به جاهایی که ایران حضور دارد نگاه بکنید، می بینید آنها همه جا هستند؛ نمایش وحشت است. آنها در یمن حضور دارند و یمن بی ثبات شده است؛ در سوریه بازیگرند و در عراق حضور دارند که بی ثبات شده است. در لبنان حضور شدید دارند و می بینید که چه بر سر دولت آنجا آمده است.

او در بخش دیگری از این مصاحبه، تلاش برای بازگرداندن محدودیت های تسلیحاتی علیه ایران را بخشی از تلاش ها برای مهار ایران توصیف کرده است.

کوشنر گفت: جهت بسیاری روشنی برای بازگرداندن این قطعنامه ها وجود دارد چون ایران همه اقدامات مخربی را که باعث بی ثبات شدن منطقه می شوند انجام داده است و این چیزی است که ما داریم مجدانه پیگیری می کنیم. فکر نمی کنم اگر ایران به سلاح های پیشرفته تر دسترسی داشته باشد، دنیا به مکان امن تری تبدیل شود.

23311

منبع: خبرآنلاین

به "کوشنر: به طور جدی پیگیر برگرداندن تحریم ها علیه ایران هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشنر: به طور جدی پیگیر برگرداندن تحریم ها علیه ایران هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید