3 چالش امید حاجیلی برای مهران مدیری ، کدام بخش از صحبت های او حذف شد؟

به گزارش وبلاگ آمازون، بخشی از برنامه اینترنتی امشو در شبکه های اجتماعی دست به دست شد که امید حاجیلی خواننده، روایت خود را از حضورش در دورهمی و پاسخ سانسور شده اش به مهران مدیری را بازگو کرد.

3 چالش امید حاجیلی برای مهران مدیری ، کدام بخش از صحبت های او حذف شد؟

به گزارش وبلاگ آمازون به نقل از خراسان، حاجیلی در آن برنامه، نه فقط درباره این سوال خاص، بلکه به طور کلی گفت وگویی معمولی با مهران مدیری نداشت. با توجه به اظهارنظر جدید حاجیلی، می توان حدس زد که چالش با مدیری، به شکل بداهه صورت نگرفته است.

  • پاسخ سانسورشده

طبق شرح حاجیلی، ماجرا از این قرار است که وقتی مهران مدیری به رسم همیشگی اش، اصرار می نماید که حاجیلی درباره علت ازدواج نکردن خود شرح بدهد، وی پاسخی می دهد که مدیری دیگر این سوال را از او نکند و می گوید هروقت آقای مدیری ازدواج کند، او هم ازدواج می نماید! حاجیلی در ادامه صحبت هایش در امشو، گفت: این بخش از برنامه حذف شد و آقای مدیری هم دیگر کلا بی خیال آن قضیه شد!

  • خوانندگی بازیگران

امید حاجیلی پس از انتها برنامه و اجرای خود، ناگهان سوالی از مهران مدیری کرد که باعث شد دوباره پای گفت وگو با او بنشیند. این خواننده با اشاره مستقیم به این که چون مدیری خوانندگی می نماید، از او پرسید چه حسی دارد که بازیگر خواننده می گردد، این چه عطشی است که افراد زیادی به سمت آن می آیند؟ مهران مدیری در پاسخی کوتاه به این سوال گفت: حس خوب. حاجیلی هم برای این که مدیری را به شرح بیشتر وادار کند، گفت که می خواهد بداند این چیست که یک بازیگر تئاتر یا سینما آن را نمی گیرد و وارد حرفه خوانندگی می گردد تا آن را بگیرد؟ او پس از پاسخ مدیری باز هم بحث را ادامه داد و پرسید، علت این که یک خواننده بازیگر می گردد چیست؟ حاجیلی در ادامه هم از پاسخ هایی که مدیری داد استفاده و سعی کرد بحث را به نتیجه برساند.

  • اطلاعات غلط مدیری درباره باخ

یکی دیگر از سوالات انتقادی امید حاجیلی در دورهمی، مربوط به یکی از صحبت های قبلی مدیری بود. این خواننده وقتی نام هنرمندان جهانی موسیقی به میان آمد، از این فرصت برای به چالش کشیدن مدیری استفاده کرد و ناگهان پرسید: شما در برنامه کتاب باز گفتید باخ حدود پنج هزار قطعه ساخته، اما من هرچه گشتم حدود هزار و 70-80 قطعه بود. مدیری نیز پاسخ داد که در طول تاریخ از بین رفته است. امید حاجیلی پس از این جواب، مدیری را با سوال دیگری غافلگیر کرد و گفت چطور می گردد که از بین رفته، اما می دانیم که ساخته؟! او در ادامه برای این که غیرمستقیم اظهارنظر مهران مدیری را رد کند، استدلال آورد که این تعداد قطعه از لحاظ منطقی با تعداد سال های عمر او جور درنمی آید.

منبع: همشهری آنلاین

به "3 چالش امید حاجیلی برای مهران مدیری ، کدام بخش از صحبت های او حذف شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 چالش امید حاجیلی برای مهران مدیری ، کدام بخش از صحبت های او حذف شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید