35 شرکت در صف عرضه اولیه بورس

به گزارش وبلاگ آمازون، معاون بورس تهران بیان نمود : 35 شرکت برای ورود به بورس درخواست داده اند.

35 شرکت در صف عرضه اولیه بورس

به گزارش ایبِنا به نقل از بورس تهران، مجید نوروزی از پذیرش دو تامین سرمایه و 7 شرکت و تقاضای پذیرش 35 شرکت دیگر در این بورس خبر داد و گفت: پرونده تعداد زیادی هم با مجموع سرمایه 11 هزار میلیارد تومانی تکمیل نشده است.

موافقت با پذیرش 7 شرکت

معاون بورس تهران در خصوص شرکت هایی که در بورس پذیرش شده و در انتظار درج نماد هستند، گفت: شرکت های صنعت غذایی کوروش، شرکت های لیزینگ پارسیان، لیزینگ کارآفرین، تولید نیروی برق آبادان، سرمایه گذاری سیمان تامین، بهساز کاشانه تهران و سپید ماکیان از جمله شرکت هایی هستند که در جلسه هیات پذیرش با ورود آنها به بورس موافقت شده و با احراز شرایط مشخص شده در آینده نزدیک نماد آنها درج خواهد شد.

2 تامین سرمایه در راه تالار شیشه ای

وی به پذیرش دو شرکت تامین سرمایه در بورس تهران اشاره کرد و اضافه کرد: دو تامین سرمایه امین و تمدن نیز در فهرست شرکت های بورس تهران پذیرش شده و در انتظار درج نهایی هستند. همچنین درج نماد دو شرکت لیزینگ اقتصاد نوین و توسعه و عمران امید در جلسه 17 خرداد در هیات پذیرش مطرح و با پذیرش آنها نیز موافقت شد که پس از احراز شرایط مشخص شده در فهرست نرخ های بورس درج خواهند شد.

این مقام مسئول تاکید کرد: در حال حاضر حدود 35 شرکت نیز متقاضی پذیرش در بورس هستند که با تکمیل مدارک و مستندات مشخص شده در دستورالعمل پذیرش پرونده آنها به ترتیب در جلسه هیات پذیرش مطرح خواهد شد.

انتقال نماد از فرابورس به بورس

نوروزی به انتقال نماد دو شرکت از فرابورس به بورس اشاره و مطرح نمود: انتقال نماد شرکت های کاغذ پارس و بورس انرژی نیز در جلسه هیات پذیرش مطرح و با انتقال آنها به بورس تهران موافقت شد. تعداد زیادی شرکت متقاضی پذیرش در بورس هستند که پرونده آنها تا به امروز در هیات پذیرش مطرح نشده و منتظر تکمیل مدارک و مستندات آنها هستیم. سرمایه اسمی این شرکت ها در حدود 11 هزار میلیارد تومان است

منبع: اقتصادنیوز

به "35 شرکت در صف عرضه اولیه بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "35 شرکت در صف عرضه اولیه بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید