کسب و کار

احیای 1240 بنگاه تولیدی با مشارکت بنیاد برکت در سال جدید خبرنگاران

بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام احیا و حمایت از یک هزار و 240 بنگاه تولیدی را برای سال 1400 هدف گذاری نموده است.

10 اردیبهشت 1400

ایده های خلاق حوزه آب و انرژی حمایت می گردد تا نوآوری ها بازار این صنعت را رونق دهد خبرنگاران

توسعه فناوری های راهبردی حوزه آب و انرژی دلیل مهمی بود که به شکل گیری ستادی با همین نام در معاونت علمی و فناوری منجر شد.

8 اردیبهشت 1400

صندلی ویژه حال حاضر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در نظام تصمیم گیری مالی کشور با اهتمام و کوشش وصف ناپذیر رئیس و اعضای این شورا محقق شد

رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران در تشریح عملکرد شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در سالجاری: صندلی ویژه حال حاضر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در نظام تصمیم گیری مالی کشور با اهتمام و کوشش وصف ناپذیر رئیس و اعضای این شورا محقق شد.

1 اردیبهشت 1400

خبرنگاران 400 تن کود شیمیایی قاچاق در مشگین شهر کشف شد

اردبیل - خبرنگاران - فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف 400 تن کود شیمیایی قاچاق و تقلبی به ارزش 10 میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان مشگین شهر خبر داد.

15 فروردین 1400

پیدا و پنهان مشاغل کاذبِ بانوان در اقتصاد بی رونق کشور ، دنیای پسادانشجویی در گیر و دارِ بیکاری پنهان خبرنگاران

جهت هر روزمان کوچه، خیابان هایی به سمتِ جنوب باشد یا شمال، شرق باشد یا غرب چندان تفاوتی ندارد. نگاهی به آخرین واگنِ مترو، بساط پهن شده در پیاده رو ها و زیرگذر ها، مقابلِ درب و ویترینِ فروشگاه ها، هتل ها، کافه ها و... که از عمقِ تک تک شان قصه ها می توان روایت...

13 فروردین 1400

واکنش عضو هیات نمایندگان اتاق ایران به اظهارات رئیس مرکز پژوهش های اتاق ایران

سیدحسین معروف، عضو هیات نمایندگان اتاق ایران، به اظهارات رئیس مرکز پژوهش های مالی اتاق ایران که در روز بیست ونهم بهمن ماه در پایگاه خبری اتاق ایران منتشر شد، واکنش نشان داده است. متن نوشته او به توضیح زیر است:

6 فروردین 1400

مخالفان و هواداران کودتای میانمار درگیر شدند

از زمان کودتای اول فوریه ارتش و بازداشت آنگ سان سوچی، رهبر دولت غیرنظامی میانمار و تعدادی از اعضای حزب حاکمش، این کشور دچار آشوب شده است.

2 فروردین 1400

(عکس) استقلالی ها باشگاه پرسپولیس را آبی کردند؟

صبح امروز بود که کارمندان باشگاه پرسپولیس موقع ورود به ساختمان باشگاه با صحنه عجیبی روبرو شدند. درب ساختمان باشگاه مورد حمله قرار گرفته و رنگ آبی روی آن پاشیده شده بود.

29 اسفند 1399

پردیس دانشگاه فردوسی و پارک علم و فناوری خراسان مکانی برای زایش شرکت های جدید است

خبرنگاران/خراسان رضوی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: پردیس دانشگاه فردوسی و پارک علم و فناوری مکانی برای قرار دریافت شرکت ها، افراد و زایش شرکت های جدید خواهد شد. جوانان می توانند با ورود به این پردیس ایده خود را تقویت و تیم خود را به یک شرکت تبدیل...

20 اسفند 1399

انواع طرح حنا عربی؛ جذاب و پرطرفدار

طرح حنا عربی یکی از طرح های مورد استقبال دوست داران حنا و حناکاران هنرمند و زبردست است که اغلب اوقات از گل و بته تشکیل شده است و می تواند برای مراسم گوناگون زینت بخش دستان بانوان باشد.

15 اسفند 1399

استفاده از بسته بندی خلاقانه چگونه باعث رشد هویت برندتان می شود؟

بیایید فرض کنیم محصولی را با هزار زحمت و دردسر تولید نموده اید و روانه بازار نموده اید. حالا محصول شما در قفسه فروشگاه ها در کنار سایر محصولات رقیب قرار گرفته است. چگونه می توانید خریدار را تشویق کنید از میان سایر برندهای موجود، محصول شما را خریداری کند؟

4 اسفند 1399

خبرنگاران هزار و 465 دانشجوی کرمانشاهی زیرپوشش کمیته امداد هستند

کرمانشاه- خبرنگاران- مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه گفت که در سال تحصیلی جدید یک هزار و 465 دانشجو به منظور تامین هزینه های تحصیل زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هستند.

15 دی 1399

تفاوت 35 درصدی قیمت محصولات پر فروش میادین با سطح شهر

تهران (پانا)- براساس گزارش سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، میانگین قیمت سبزیجات و صیفی جات در میادین میوه و تره بار نسبت سطح شهر 35 و نیم درصد پایین تر است.

14 دی 1399

خبرنگاران دانشگاه پیغام نور کاشان چهار هزار نفر دانش آموخته دارد

کاشان - خبرنگاران - رییس دانشگاه پیغام نور کاشان گفت: نزدیک به چهار هزار نفر در 2 دهه گذشته از این دانشگاه دانش آموخته شدند که 550 نفر آنان در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کردند.

12 دی 1399

انتخاب واحد نمونه کیفی صنعتی از سوی سازمان ملی استاندارد

تهران (پانا) -پنجره ایرانیان؛ شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین تک) از سوی سازمان ملی استاندارد کشور به عنوان واحد نمونه کیفی ملی در سال 99 انتخاب شد.

22 آذر 1399

سفارش های فروش سهام عدالت تا خاتمه شهریور ماه تسویه شده است

تهران (پانا) - مدیر نظارت بر نهادهای اقتصادی سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار داشت سفارش های فروش سهام عدالت تا انتها شهریور ماه تسویه شده است.

18 آذر 1399

اجرای محدودیت های جدید ضد کرونا در 25 استان از امروز

خبرگزاری خبرنگاران- محدودیت های جدید برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، علاوه بر 43 شهرستان قبلی، از امروز در 46 شهرستان جدید و در مجموع در 25 استان اجرا می گردد.

12 آذر 1399

دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان

رئیس قوه قضاییه، دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن را در 12 ماده ابلاغ کرد.

10 آذر 1399

علل خود درگیری مزمن و آشنایی با علایم، راه های تشخیص و نحوه برخورد با آن علل خود درگیری مزمن و آشنایی با علایم، راه های تشخیص و نحوه برخورد با آن

بهتر است بدانید که در واقع اختلال خود درگیری در افراد همراه با افسردگی شدید و تغییر حالات رفتاری پیش فعالی خواهد بود و از آنجایی که روش های تشخیص آن بسیار پیچیده است برطرف آن نیز به یک مسئله عظیم تبدیل شده است.

23 آبان 1399

جشنواره فجر 99 با وجود کرونا به صورت حضوری برگزار خواهد شد

دبیر سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر، محمدمهدی طباطبایی نژاد در گفت وگوی اخیرش اعلام کرده جشنواره فجر 99 با توجه به شرایط موجود با 50 درصد ظرفیت و به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

18 آبان 1399
تعداد: (46)