اخبار اقتصادی

احیای 1240 بنگاه تولیدی با مشارکت بنیاد برکت در سال جدید خبرنگاران

بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام احیا و حمایت از یک هزار و 240 بنگاه تولیدی را برای سال 1400 هدف گذاری نموده است.

10 اردیبهشت 1400

ایده های خلاق حوزه آب و انرژی حمایت می گردد تا نوآوری ها بازار این صنعت را رونق دهد خبرنگاران

توسعه فناوری های راهبردی حوزه آب و انرژی دلیل مهمی بود که به شکل گیری ستادی با همین نام در معاونت علمی و فناوری منجر شد.

8 اردیبهشت 1400

صندلی ویژه حال حاضر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در نظام تصمیم گیری مالی کشور با اهتمام و کوشش وصف ناپذیر رئیس و اعضای این شورا محقق شد

رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران در تشریح عملکرد شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در سالجاری: صندلی ویژه حال حاضر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در نظام تصمیم گیری مالی کشور با اهتمام و کوشش وصف ناپذیر رئیس و اعضای این شورا محقق شد.

1 اردیبهشت 1400

درخواست طلاق به دلیل خوش قلبی!

راضیه به دادگاه خانواده تهران رفت تا از دنیا برای همواره جدا گردد. او دلیل عجیبی برای این درخواست داشت. راضیه از خوش قلبی بیش از حد شوهرش ناراحت و عصبانی بود. به همین دلیل تصمیم گرفت درخواست طلاق بدهد. او هفته گذشته همراه شوهرش راهی دادگاه خانواده شد تا...

23 فروردین 1400

کاخ سفید:ایران موضوع همکاری متقابل با روسیه است، جو بایدن با تبریک نوروز: روزهای بهتری در پیش است

خبرگزاری خبرنگاران-بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در کتابش نوشته برجام از جبهه های مختلف تحت فشار است

16 فروردین 1400

خبرنگاران 400 تن کود شیمیایی قاچاق در مشگین شهر کشف شد

اردبیل - خبرنگاران - فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف 400 تن کود شیمیایی قاچاق و تقلبی به ارزش 10 میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان مشگین شهر خبر داد.

15 فروردین 1400

پیدا و پنهان مشاغل کاذبِ بانوان در اقتصاد بی رونق کشور ، دنیای پسادانشجویی در گیر و دارِ بیکاری پنهان خبرنگاران

جهت هر روزمان کوچه، خیابان هایی به سمتِ جنوب باشد یا شمال، شرق باشد یا غرب چندان تفاوتی ندارد. نگاهی به آخرین واگنِ مترو، بساط پهن شده در پیاده رو ها و زیرگذر ها، مقابلِ درب و ویترینِ فروشگاه ها، هتل ها، کافه ها و... که از عمقِ تک تک شان قصه ها می توان روایت...

13 فروردین 1400

جدایی ریبری از فیورنتینا در انتها فصل، دو گزینه پیش روی هافبک فرانسوی

طبق ادعای یک منبع خبری موثق در ایتالیا، هافبک سابق بایرن مونیخ در سرانجام فصل جاری از تیم فوتبال فیورنتینا جدا خواهد شد.

9 فروردین 1400

خبرنگاران شهرداری پردیس 6 هزار اصله نهال به شهروندان اهدا کرد

تهران- خبرنگاران- شهردار پردیس گفت: درهفته منابع طبیعی و به مناسبت روزملی درختکاری 6 هزار اصله نهال متناسب با اقلیم آب و هوایی شهر پردیس در سه مرحله به شهروندان اهدا شد.

7 فروردین 1400

واکنش عضو هیات نمایندگان اتاق ایران به اظهارات رئیس مرکز پژوهش های اتاق ایران

سیدحسین معروف، عضو هیات نمایندگان اتاق ایران، به اظهارات رئیس مرکز پژوهش های مالی اتاق ایران که در روز بیست ونهم بهمن ماه در پایگاه خبری اتاق ایران منتشر شد، واکنش نشان داده است. متن نوشته او به توضیح زیر است:

6 فروردین 1400

فرایند مصرف اصلاح نشود مجبور به واردات گاز می شویم

وزیر نیرو گفت: اگر فرایند مصرف انرژی در کشور اصلاح نشود ممکن است به سمت واردات گاز برویم.

26 اسفند 1399

دولت در ایجاد نشاط اجتماعی ناکارآمد است ، تبعیض جنسیتی نداریم

به گزارش خبرنگاران، رضا صالحی امیری ظهر یکشنبه در کارگروه ورزش استان فارس اعلام کرد: یکی از برنامه های که این کمیته برای معرفی فرهنگی ایران دارد اعزام گروه های فرهنگی برای معرفی هرچه بیشتر فرهنگ ایرانیان به جهانیان است.

22 اسفند 1399

پردیس دانشگاه فردوسی و پارک علم و فناوری خراسان مکانی برای زایش شرکت های جدید است

خبرنگاران/خراسان رضوی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: پردیس دانشگاه فردوسی و پارک علم و فناوری مکانی برای قرار دریافت شرکت ها، افراد و زایش شرکت های جدید خواهد شد. جوانان می توانند با ورود به این پردیس ایده خود را تقویت و تیم خود را به یک شرکت تبدیل...

20 اسفند 1399

خبرنگاران بهره برداری از سامانه های نوین آبیاری نیازمند همکاری وزارت نیرو است

شاهرود - خبرنگاران - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شاهرود گفت: بیش از 700 هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان شاهرود برای استفاده از سامانه های آبیاری تحت فشار خود نیازمند همکاری وزارت نیرو در حوزه مدیریت منابع آب است.

6 اسفند 1399

تاثیر تنهایی ناشی از قرنطینه، بر شدت افسردگی افراد بالای 50 سال

پژوهشگران انگلیسی در یک آنالیز آنلاین دریافتند که تنهایی ناشی از قرنطینه می تواند به شدت دریافت افسردگی در افراد بالای 50 سال منجر گردد.

5 اسفند 1399

استفاده از بسته بندی خلاقانه چگونه باعث رشد هویت برندتان می شود؟

بیایید فرض کنیم محصولی را با هزار زحمت و دردسر تولید نموده اید و روانه بازار نموده اید. حالا محصول شما در قفسه فروشگاه ها در کنار سایر محصولات رقیب قرار گرفته است. چگونه می توانید خریدار را تشویق کنید از میان سایر برندهای موجود، محصول شما را خریداری کند؟

4 اسفند 1399

دانشجویان صاحب کیف پول الکترونیکی می شوند

تهران (پانا) - مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت که در راستای توسعه دولت الکترونیک و تعامل دوسویه با دانشجویان سامانه HSE دانشجویان به همت دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری راه اندازی می شود.

24 بهمن 1399

مصرف گاز کشور معادل 4 و 7 دهم میلیون بشکه نفت خام است

تهران (پانا) - وزیر نفت با تاکید بر مصرف بهینه انرژی در ادارات می گوید ما به هیچ وجه مایل نیستیم که مازوت مصرف گردد، اما چاره ای نداریم و گازوئیل در حداکثر ممکن تحویل می گردد و بیش از این امکان ندارد.

22 بهمن 1399

خبرنگاران 35 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای کشاورزی خراسان شمالی مصوب شد

بجنورد- خبرنگاران- وزیر جهاد کشاورزی گفت: 35 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای رونق و توسعه کشاورزی خراسان شمالی مصوب شد که این تسهیلات در بخش های نظیر تکمیل زنجیره تولید انگور، افزایش گوشت قرمز و سفید، توسعه نوغانداری و افزایش کشت زعفران و پنبه هزینه خواهد...

18 بهمن 1399

اعتبار کارت های بازرگانی به صورت اتوماتیک تا سرانجام دی ماه تمدید می شود

بر اساس بند (11) مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، کلیه مجوزهای صادره توسط دستگاه ها و نهادهای متولی صدور مجوز در کشور برای کلیه فعالیت ها و کسب وکارها و مشاغل تا تاریخ اول بهمن 1399 تمدید می شود. تمامی مراجع صدور مجوز مکلف اند اقدامات و اطلاع...

4 بهمن 1399
تعداد: (91)